6. lipca tego roku, w warszawskiej Stodole wystąpi Rob Zombie.

Jest on uznanym muzykiem, producentem, reżyserem i scenarzystą filmowym, a także autorem komiksów. Był siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy. Sławę przyniósł mu jego zespół White Zombie, który triumfy święcił pod koniec lat 80. i początku 90. Później muzyk skupił się na solowej karierze muzycznej i wydał pięć krążków, z czego ostatni, zatytułowany Venomous Rat Regeneration Vendor, pochodzi z ubiegłego roku.

Artysta zasłynął również jako twórca filmowy. Od zawsze interesował się kinem klasy B, a efektem tej pasji jest kilka filmów. Zombie nakręcił remake kultowego slashera Johna Carpentera pt. Halloween, jego kontynuację, a także horrory: Dom 1000 trupów, Bękarty diabła czy The Lords Of Salem. Jego utwory znalazły się na ścieżkach dźwiękowych wielu gier i filmów, do których należą m.in. Matrix, I stanie się koniec, Mission Impossible 2 i 3, Król Skorpion, Rollerball, Resident Evil: Apokalipsa czy Punisher: War Zone.

Fani mocniejszego grania powinni być zachwyceni. Bilety na koncert są w sprzedaży od 29 stycznia i ich cena wynosi 165 zł.

Nie ma więcej wpisów