Kto jeszcze nie słyszał, a z dobrą klubową muzyką na bakier nie jest, ten pewnie skoczy z radości, gdyż to właśnie Polska wybrana została na kolejną miejscówkę fantastycznych, kameralnych występów.

Boiler Room to nie zwykły live show, gdyż za dekami zawsze gromadzi najbardziej aktualne gwiazdy sceny elektronicznej. Chociaż jego tradycja nie tak długa, bo paroletnia – eventy pod tą marką zostały docenione przez wielu. Lokalizacje, w których boiler-roomowe imprezy się odbywają, to począwszy od londyńskiej aglomeracji, przez berlińskie wnętrza, a skończywszy na Nowym Jorku, czy Los Angeles. Tym bardziej warto docenić fakt, że tym razem wydarzenie pod tym szyldem odbędzie się właśnie w Polsce.

Szczegóły, gdzie i kiedy pierwszy występ będzie miał miejsce, nie są na razie znane. W dosyć lakonicznej informacji podanej na profilu Boiler Room przeczytać możemy: Polacy! Boiler Room zbliża się do Was wielkimi krokami! Dziękujemy za cierpliwość.

A więc czekamy w napięciu! Tymczasem, posłuchajcie, jak rok temu, podczas Boiler Room Berlin, zaprezentowała się polska ekipa – Catz’N Dogz.

Nie ma więcej wpisów