Piosenkę Why’d You Only Call Me When You’re High? z najnowszej płyty AM zespołu Arctic Monkeys coverowali już Queens of the Stone Age a także Jagwar Ma. Tym razem swoją wersję utworu Brytyjczyków serwuje Miley Cyrus. Czy jej wykonanie jest zjadliwe?

W zeszłym tygodniu wokalistka zaprezentowała się w MTV Unplugged. Sesja składająca się z ośmiu piosenek została zarejestrowana w Los Angeles. Nie obyło się oczywiście bez słynnego twerkowania i eksponowania języka. Swoje pięć minut miała również Madonna we własnej osobie. Cover Why’d You Only Call Me When You’re High? nie został wyemitowany w telewizji, jednak, jako że wyciekł już do sieci, można go odsłuchać.

Zapewne nie tylko mnie ciężko jest odnieść się do tego wykonania bezstronnie. Jakkolwiek pierwsza połowa coveru nie jest najgorsza, tak druga, moim zdaniem, do najprzyjemniejszych w brzmieniu nie należy. Choć nie można powiedzieć, że Miley ma totalnie zły głos, piosenka Arctic Monkeys zdecydowanie nie była pod nią pisana i uwidacznia niedociągnięcia w wokalu ex-gwiazdy Disneya.

Ile osób, tyle opinii na temat Miley Cyrus. Jedno jest pewne – trzeba przyznać, że ostatnimi czasy umie robić wokół siebie szum.

Nie ma więcej wpisów