Flirtini to kolektyw DJ-sko-producencki, który współtworzą Jedynak oraz Ment XXL. Zajmują się oni produkcją autorskich kawałków, jak i remiksowaniem cudzych, i stoją za cyklem stołecznych imprez, które cieszą się ogromną popularnością. Panowie szykują się do wydania kompilacji Heartbreaks & Promises, na której usłyszymy m.in. poniższy numer, zatytułowany Dance For You, którego autorem jest SoDrumatic.

SoDrumatic to wyśmienity polski producent, którego kompozycje osadzone są w klimacie hip-hopowym. Niesamowite i unikatowe brzmienie zapewniły muzykowi popularność i liczną grupę fanów, która z każdym premierowym wydawnictwem rośnie. Współpracowali z nim m.in. Kali, Paluch, VNM, Ten Typ Mes, Kroolik Underwood, Haju czy Deys.

Nowa produkcja to instrumental nagrany w konwencji futurystycznego r’n’b. SoDrumatic udowodnił tym samym, że jest muzykiem multigatunkowym i nie należy go utożsamiać tylko z rapowymi produkcjami.

Premiera płyty Heartbreaks & Promises w wersji online już 8 marca. W późniejszym czasie, dystrybucją fizycznego wydania zajmie się label Asfalt Records.

Nie ma więcej wpisów