Comme Les GarconsWszyscy znamy Celine Dion, dobrze kojarzymy Emmanuelle Seigner, ale gdy przychodzi do wymieniania twórców w jakiś sposób związanych z narodem francuskim, przychodzi mocno się zastanowić. Jeśli jednak kojarzy się grupę Czesław Śpiewa w stopniu nieco większym, niż tylko samą postać Czesława, z pewnością można pokusić się o wskazanie tu osoby Mademoiselle Karen.

Pojawiła się na polskiej scenie muzycznej w 2010 roku, wydając swój debiutancki album Attention. Po ponad trzech latach przyszedł czas na drugi solowy album artystki, zatytułowany Comme Les Garçons, który obfitować będzie w hybrydę opowieści w czterech językach: francuskim, polskim, angielskim oraz duńskim. Wszystko jeszcze bardziej udziwni gatunkowy tygiel multikulturowości, który jest wypadkową ostatnich lat w trasie koncertowej.

Nowe kompozycje będą odznaczać się klimatem postmodernistycznego popu z domieszką house’u z jednej strony, a pięknymi melancholijnymi melodiami z drugiej. Całość powstała w duńskim Bauneholm Studio, a rezultaty będzie można skonfrontować z oczekiwaniami już 5 marca, kiedy to album trafi do sklepów.

Ale zanim to nastąpi, najlepiej będzie zapoznać się z utworem Perdue, który jest także oficjalnym singlem z tej płyty.

Nie ma więcej wpisów