Amerykański duet zapowiedział wydanie nowego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. Premiera następcy The Organ Hearts z 2011 roku planowana jest na przełom wiosny i lata.

Arms and Sleepers tworzą Amerykanie Max Lewis i Mirza Ramic. Muzyczny projekt utworzyli w 2006 roku i od tego czasu wykazują się sporą aktywnością wydawniczą. Od tego czasu nagrali ponad 16 albumów studyjnych i EP-ek, które na stałe określiły ich styl jako łagodne, melancholijne, eteryczne brzmienie podszyte trip-hopowym beatem.

Jeżeli jeszcze nie spotkaliście się z ich muzyką, a lubujecie się w ambientowym brzmieniu, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. Nowe wydawnictwo to doskonała okazja, aby rozpocząć przygodę z duetem Arms and Sleepers. Zespół często koncertuje w naszym kraju. Co prawda w zapowiedzianej ostatnio trasie koncertowej nie znalazło się żadne polskie miasto, warto zastanowić się nad wyjazdem 15 marca do czeskiej Pragi. Niezapomniane emocje podczas ich występu.

Już niebawem nowy album, a w połowie marca pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo. Bądźcie czujni. Z pewnością Was o nim poinformujemy.

Nie ma więcej wpisów