14 lutego światło dzienne ujrzy debiutancki album Pysha – polskiego producenta, który na co dzień związany jest z niemieckim labelem Einmusika.

Pysh doświadczenie zbiera już od dziecięciu lat. Zaczynał od rozkręcania muzycznych cykli, jak I See You czy Lobotomia, na których doszkalał umiejętność niekonwencjonalnego łączenia dźwięków.

W 2009 roku ukazała się EP-ka, która przypieczętowała jego zapędy do tworzenia własnej muzyki. Ciężka praca i wiele godzin spędzonych nad tym wydawnictwem, jak i nad innymi własnymi produkcjami, uwieńczona została wyróżnieniem od duetu Booka Shade. Za nagrodzenie remixu, jaki Pysh wykonał do utworu Regenerate, polski artysta mógł podziękować osobiście w grudniu zeszłego roku. W warszawskim klubie 1500m2 młody producent stanął na tej samej scenie co wspomniani wyjadacze minimalu i tech house’u.

2014 rok przynosi dobre nowiny od Pysha, gdyż nakładem Einmusiki wydany zostanie album Flying Circus, który zgodnie z opisem, ma zabrać słuchacza w kolorowy świat pełnej emocji i szalonej muzyki.

Na listę tracków składa się 9 utworów:

1. Little Big Planet
2. The Monk
3. Clint Westwood
4. This Is Madness
5. Aguero
6. Flying Circus
7. Saint Greed
8. Wakie Wakie
9. Gaya

Nie ma więcej wpisów