Goodfest – festiwal organizowany przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska odbędzie się w Dębicy już po raz trzeci. Impreza skupiała się od samego początku na muzyce alternatywnej oraz elektronicznej. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce 30 sierpnia na Stadionie Miejskim w Dębicy.

W tym roku Dębicą zawładną artyści, których śmiało można wpisać do pierwszej ligi polskiej muzyki, a będą to Brodka, Kaliber 44, Dawid Podsiadło, KAMP!, BOKKA, Fismoll, Stara Rzeka i Rebeka. Większość z tych zespołów i wokalistów bez trudu zapełnia największe polskie kluby porywając publiczność podczas fenomenalnych koncertów, tym bardziej warto w ostatnią sobotę sierpnia wybrać się do Dębicy bowiem wstęp na festiwal jest całkowicie bezpłatny.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie wydarzenia ważnego dla społeczności Podkarpacia, który umożliwi jej szerszy dostęp do kultury, i który zarazem będzie istotnym punktem na kulturalnej mapie Polski – mówił Jacek Pryczek, Prezes Zarządu Dębica S.A.

Dyrektorem artystycznym Goodfestu jest Filip Berkowicz. Człowiek odpowiedzialny za stworzenie takich festiwali, jak Sacrum Profanum, Misteria Paschalia, Actus Humanus czy projektu Penderecki // Greenwood.

Nie ma więcej wpisów