Electrofunkowy duet Chromeo podzielił się z fanami kilkoma dobrymi wiadomościami. Dave1 i P-Thugg zdradzili datę premiery swojego czwartego studyjnego albumu White Women i pokazali przy okazji jego okładkę. Płyta ujrzy światło dzienne 12 maja 2014 i zostanie wydana nakładem Last Gang w Kanadzie oraz Big Beat/Atlantic w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawsze, chłopcy z Chromeo szczegóły na temat krążka podali przy pomocy działu personalnego serwisu Craigslist – amerykańskiego portalu z drobnymi ogłoszeniami.

Okładka płyty przedstawia pannę młodą w krótkiej białej sukni i welonie, która prowadzona jest pod rękę przez duet Chromeo.

Niedawno zespół zachwycił nas wideoklipem do Come Alive, gdzie głosu użyczył sam Toro Y Moi. Podczas tworzenia White Women duet współpracował też z Ezrą Koenigem z Vampire Weekend, Solange Knowles, Patem Mahoney’em z LCD Soundsystem i Fool’s Gold. Tracklista albumu nie jest jeszcze znana w całości – do tej pory zespół podzielił się trzema utworami z nadchodzącej płyty – były to: Come Alive, Sexy Socialite i Over Your Shoulder.

Nie ma więcej wpisów