Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami. Tych, którzy co roku planują coś na ten dzień, powinna ta propozycja zaciekawić. Tych, którzy zazwyczaj siedzieli i się lenili w domach, powinno to skłonić jednak do wyjścia. We wrocławskim klubie Alibi szykuję się niezła impreza w czarnych klimatach i to wyśmienitym towarzystwie pewnych dam.

Ladies Rap Night, bo tak nazywa się to wydarzenie, jest świetną opcją dla wszystkich fanów rapu. Gwiazdą wieczoru będzie MC Melodee. Artystka przyjedzie z Holandii z materiałem z My Tape Deck – jej ostatniego albumu, z którym koniecznie trzeba się zapoznać. Nagrywała to wydawnictwo z Cookin’ Soul – duetem w pełni świadomym, czym jest dobra produkcja – współpracowali oni wcześniej z takim gwiazdami jak m.in. Pusha T czy Mac Miller. Jeżeli nie zostaliście jeszcze wystarczająco przekonani, to posłuchajcie utworu Spectacular – prosto z najnowszej EP-ki MC Melodee zatytułowanej In My Zone.

Na imprezie nie zabraknie przedstawicielek z rodzimego podwórka. W klubie zaprezentują się polskie raperki: Lilu, WdoWa, Guova i Mi-La. Teraz chyba już nie ma wątpliwości – Ladies Rap Night to pozycja obowiązkowa na ten wieczór.

Kiedy: 8.03 (sobota)
Gdzie: Wrocław, Alibi (ul. Grunwaldzka 67)
Start: godz. 18:00
Wstęp: 25 zł / 35 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów