Obchodzony – czy też bojkotowany – dzień kobiet to całkiem niezły pretekst do tego, by porzucić komputery i telewizory, zaprzestać przeglądanie Facebooka oraz oglądanie seriali i wyjść z domu. We Wrocławiu warto udać się wówczas do klubu Eter, gdzie w ramach City Sounds zagra międzynarodowy skład Juno Reactor. Założona przez Bena Watkinsa grupa będzie promowała swój najnowszy album zatytułowany The Golden Sun of the Great East.

Jeśli sama nazwa nic Wam nie mówi, z pewnością do udziału w wydarzeniu zachęci Was lista soundtracków, w tworzeniu których brali udział. Ich kompozycje trafiły bowiem na ścieżki dźwiękowe do takich filmów jak Matrix: Reaktywacja, Matrix: Rewolucje, Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 czy Mortal Kombat.

Muzyka Juno Reactor to fuzja muzyki instrumentalnej, elektronicznej i symfonicznej, która często wzbogacana jest również o egzotyczne elementy wokalne i chóralne. W tym miksie można doszukać się takich gatunków jak psychedelic trance i goa trance, world music oraz muzyka poważna. Jeśli dodać do tego różnorodność kulturową, wprowadzaną przez członków zespołu, możecie spodziewać się barwnego występu, który zakrawać będzie bardziej o formę performance’u, niż samego koncertu.

Kiedy: 8.03 (sobota)
Gdzie: Wrocław, Eter (ul. Kazimierza Wielkiego 19)
Start: godz. 17:30
Bilety: 49 zł – pierwsze 200 sztuk / 59 zł – przedsprzedaż / 70 zł – w dniu koncertu / 80 zł – miejsca siedzące (balkon)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów