AM2PM to klubowe combo dwójki znanych artystów, DJ’a i producenta Matta Kye oraz wokalistki Alec Sun Drae. Ich styl to mieszanka lat 90-tych, US Garage, głębokich soulowych brzmień oraz klubowych klasyków, przeplatana ich własnymi produkcjami i remixami.

O duet AM2PM pytałem niedawno DJ Tonka, który remiksował ich singlowy kawałek So Bad.

Wokalistka Alec Sun Drae jest dobrze znana polskim i zagranicznym klubowiczom: współpracowała z zespołem Vo.Kool.Ski (cover Jesteś Lekiem Na Całe Zło) oraz DJ-em Dooda i Marcinem Ha. Nagrywała na płytę Blendersów i Envee & Niewinni Czarodzieje. Drum’n’bassowe areny zdobywały jej single nagrywane z Geronem, a w 2006 roku ukazał się singiel Free wyprodukowany ze słynnym nowojorskim DJ-em, Erikiem Kupperem.

Matt i Alec połączyli siły w styczniu 2013, ale już powstał wokół nich szum na londyńskiej scenie klubowej – ich pierwsze produkcje ukażą się na takich wydawnictwach jak Kingstreet Sounds, Purple Music, Deep Deluxe oraz Pacha. Współpracują z takimi artystami jak DJ Tonka, Steven Stone, Mark Pichiotti, Nightrhymes, Matt Jam Lamont oraz Sebem Skalskim.

AM2PM doskonale wiedzą jak rozgrzać każdy tłum, a ich klubowy set, którego głównym celem jest przywrócenie estetyki brzmień lat 90-tych, jest okraszony eleganckimi i zmysłowymi wokalami na żywo. Jeżeli kochacie mash-upy i pamiętacie hity m.in. MK, Elisabeth Troy, Tiny Moore, Ce Ce Peniston, Robin S czy Snap a chcecie usłyszeć je w nowych aranżach – sprawdźcie Olę i Matta na żywo. For the love of house !

Nie ma więcej wpisów