Ogłoszenia Orange Warsaw Festival zdają się nie mieć końca. Wydłużona o jeden dzień formuła tego wydarzenia spowodowała, że od kilku tygodni organizatorzy zaskakują kolejnymi rewelacjami. Dziś do line-upu dołączyła kolejna artystka – brytyjska gwiazda muzyki pop – Lilly Allen. Jej koncert w ramach Orange Warsaw Festival odbędzie się pierwszego dnia imprezy, czyli 13 czerwca. Artystka dołącza do wykonawców, którzy wystąpią na Warsaw Stage.

Lilly Allen powróciła na scenę po kilku latach przerwy. W tym roku pojawi się jej nowy album zatytułowany Sheezus. Można się zatem spodziewać, że podczas festiwalu piosenkarka zaprezentuje sporo nowego materiału. Nie zabraknie pewnie również jej największych przebojów, jak Smile czy Fuck You.

Przypominam, że tegoroczna edycja Orange Warsaw odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do tej pory ogłoszono występy takich artystów jak Kings of Leon, Outkast, Quenns of the Stone Age, Florence and the Machine, David Guetta, Snoop Dogg aka Snoop Lion, Pixies, Kasabian, Timbaland, The Kooks i Bring Me the Horizon.

Nie ma więcej wpisów