Tatarak Music Festival rośnie w siłę i jest szansa, że już nie długo zagrozi pozycji płockiemu Audioriver. Na pewno konkuruje już miejscówką, gdyż podobnie, jak ten płocki posiada plażę i malowniczy krajobraz, a do tego stawia na co raz mocniejszy skład muzyczny.

Pierwsze ogłoszenia z pewnością są już motywacją, by w lipcu wybrać się w okolice Ostrowa Wielkopolskiego.  Otóż na scenie zobaczymy rodzime gwiazdy O.S.T.R. oraz Mikromusic, a także zagraniczne mocne formacje: Jan Blomqvist i WhoMadeWho.

WhoMadeWho to spore zaskoczenie, jak i najmocniejsza ekipa w tym zestawieniu. Duńskie trio szykuje na ten rok nowy album, dlatego obecność ich na występach w Polsce cieszy jeszcze bardziej. Ostatnimi czasy panowie zabłysnęli dwoma trackami oraz nietuzinkowymi pomysłami na ich promocję. Jeden z nich możecie ponownie odsłuchać poniżej.

Co się zaś tyczy Jana Blomqvista, będzie to z pewnością ciekawe doświadczenie. Jeszcze parę lat temu ten pan obracał się wyłącznie w grunge-rockowych produkcjach. Obecnie, przechodzi od electro-popowych dźwięków, po minimal techno. Na Tatarak Festival zaprezentuje się razem ze swoją mocną ekipą.

III edycja Tatarak Festival będzie miała miejsce w dniach 11-13 lipca na terenie zalewu Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim.

Nie ma więcej wpisów