Wychwalana przez krytyków, uwielbiana przez fanów, zapraszana do współpracy przez swoich muzycznych idoli. Anna Calvi powraca do Polski, aby promować najnowszy album zatytułowany One Breath.

Wydany w październiku minionego roku krążek składa się z jedenastu autorskich kompozycji nagranych we francuskim studiu Black Box, a zmiksowanych w Teksasie przez nowego producenta Calvi – Johna Congletona (produkował dla takich artystów jak The Walkmen, Modest Mouse, Amanda Palmer, The Roots, David Byrne, St. Vincent czy Erykah Badu).

Anna Calvi tak opisuje wydany album nakładem wytwórni Domino Records: „Ta płyta jest jak moment, w którym musisz otworzyć się przed samym sobą i o tym, jakie jest to straszne, przerażające, a zarazem ekscytujące. Jest to także moment pełen nadziei, ponieważ cokolwiek ma się wydarzyć, jeszcze się nie wydarzyło.”

W związku z premierą krążka Anna Calvi wyrusza w trasę koncertową i już za kilka dni zagra w Polsce aż trzykrotnie. Artystka wystąpi 8 marca w krakowskim klubie Studio, 9 marca w warszawskim klubie Basen, a 10 marca w poznańskim CK Zamek.

Kiedy: 8.03 (sobota)
Gdzie: Kraków, Klub Studio (ul. Budryka 4)
Start: 20:00
Wstęp: 85 PLN
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 9.03 (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Klub BASEN (ul. M. Konopnickiej 6)
Start: 20:00
Wstęp: 89 PLN
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 10.03 (poniedziałek)
Gdzie: Poznań, Sala Wielka CK Zamek (ul. Św. Marcin 80/82)
Start: 20:00
Wstęp: 85 PLN
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów