Dziś premiera płyty, która już w momencie ogłoszenia jej wydania wywołała spore poruszenie wśród fanów muzyki popowej na całym świecie. Pharrell Williams nagrał płytę w hołdzie wszystkim kobietom na świecie.

GIRLGIRL, bo taki tytuł nosi najnowsze wydawnictwo jednego z najzdolniejszych producentów muzycznych, ma dziś swoją światową premierę. Na krążku znajdziecie 11 idealnie skrojonych kompozcji, które składają się na jedno z lepszych popowych wydawnictw ostatnich czasów. Jeżeli nadal twierdzicie, że w muzyce popularnej panuje zupełna posucha, to koniecznie posłuchajcie albumu GIRL. Tutaj nie ma słabych momentów, tutaj jest melodia, rytm i co najważniejsze pomysł.

Wśród gości udzielających się na płycie m.in. Justin Timberlake, Alicia Keys, Miley Cyrus czy Daft Punk. Całość została zmiksowana przez Micka Guzauski’ego – to on odpowiedzialny jest za miks najnowszej płyty Daft Punk czy albumu Back Home Erica Claptona, za którą otrzymał nagrodę Grammy.

Na płycie wyraźnie słychać smyczki, które aranżował sam Hans Zimmer – niemiecki kompozytor muzyki do takich filmów jak Król Lew, Gladiator, Mroczny Rycerz czy Incepcja.

 

Tracklista:

1. Marilyn Monroe
2. Brand New (featuring Justin Timberlake)
3. Hunter
4. Gush
5. Happy
6. Come Get It Babe (featuring Miley Cyrus)
7. Gust Of Wind (featuring Daft Punk)
8. Lost Queen
9. Freq
10. I Know Who You Are (featuring Alicia Keys)
11. It Girl

Nie ma więcej wpisów