Poznaliśmy dziś nazwy headlinerów warszawskiego festiwalu, który odbędzie się 9-10 maja w warszawskim obiekcie Soho Factory. Na FreeFormFestival wystąpią…

Przypomnę, że do tej pory już dwukrotnie ogłaszano artystów, którzy pojawią się w maju w Warszawie. Za pierwszym razem byli to Jon Hopkins, Charli XCX i MØ. W drugim rzucie Michał Zioło z Good Music Productions zapowiedział przyjazd projektu TRUST, Eviana Christa i niemieckiego projektu Roosevelt.

Dziś po raz kolejny w studiu Trójki w programie Alternatywnym mogliśmy poznać trzech nowych artystów, którzy wystąpią podczas 10. edycji festiwalu, a oto oni:

Klaxons, czyli chłopcy z Wielkiej Brytanii grający indie-rockowe kawałki. Po raz pierwszy wystąpią w Warszawie i po raz pierwszy w Polsce z materiałem z trzeciego albumu Love Frequency.

XXANAXX, czyli warszawski duet założony przez Michała Wasilewskiego i Klaudię Szafrańską. Na festiwalu zaprezentują materiał z debiutanckiego albumu, którego premiera już w kwietniu.

Simian Mobile Disco przyjadą do Warszawy z zupełnie nowym materiałem. Występ na festiwalu będzie jedynym koncertem w Polsce w tym roku i jednym z kliku ekskluzywnych koncertów na świecie, związanych z premierą najnowszego albumu Whorl!

Nie ma więcej wpisów