Tak jak zapowiadali jakiś czas temu, bardzo enigmatycznym, zaledwie 30 sekundowym klipem, Panowie z Oslo Kill City wydali kolejną EP-kę.

Wydawnictwo nosi tytuł A Conspiracy of Cartographers i znajdują się na nim trzy utwory: Coming to Terms, Sour Sunset oraz tytułowy A Conspiracy of Cartographers.

W zeszłym roku dzięki wydaniu EP-ki Our Private Safari zespół przedarł się na radiowe fale alternatywnych, ale znanych i słuchanych audycji oraz zagrał kilka koncertów. Nowy rok miał przynieść im nową jakość i dać im zupełnie nowy start. Jakby na to nie spojrzeć – zaczyna się całkiem obiecująco.

A Conspiracy of Cartographers to przede wszystkim chłód, którego nie było aż tak czuć na poprzednim wydawnictwie tria. Otwierający je kawałek Coming to Terms od pierwszych dźwięków mrozi krew w żyłach i to szalenie przyjemnie mrozi. EP-kę możecie przesłuchać poniżej, można także za pośrednictwem chłopaków profilu na serwisie Bandcamp zakupić fizyczną kopię wydawnitwa – jednak trzeba się z tym spieszyć, istnieje bowiem limitowana ilość egzemplarzy.

Nie ma więcej wpisów