President Bongo – jeden z założycieli islandzkiego zespołu Gus Gus, 14 marca zagra swój DJ-ski set w Prozaku 2.0.

Choć Stephan Stephensen podczas swoich występów jest kompletnie nieprzewidywalny, co pokazał na przykład w zeszłym roku w czasie koncertu zespołu na festiwalu Audioriver, to można być stuprocentowo pewnym, że wywróci on krakowski klub do góry nogami.

President Bongo jest DJ-em i producentem pochodzącym z Hafnarfjordur w Islandii. W Gus Gus działa od początku jego powstania – to znaczy od roku 1995 – ale poza tym realizuje się również na bardzo szeroką skalę solowo. Do tej pory stworzył remiksy utworów takich artystów jak Captain Comatose, Tim Deluxe, Superpitcher, Sigur rós, Ada (jego ulubiony artysta), Bjork, Wareika i Super Mama Djambo. Oprócz tego zajmuje się projektami fotograficznymi, a wraz z Jackiem Schidtem tworzy muzyczny projekt o oryginalnej nazwie Gluteus Maximus, co z łaciny znaczy „mięsień pośladkowy wielki”.

Jak widać, President Bongo nie ma zamiaru zwolnić tempa i ciągle zaskakuje. Czy wypada więc ominąć występ tak kolorowej osobowości?

Kiedy: 14.03 (piątek)
Gdzie: Kraków, Prozak 2.0 (Plac Dominikański 6)
Start: 22:00
Wstęp:20/30 zł (ilość ograniczona)

KONKURS

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia. Wystarczy, że w komentarzu poniżej napiszecie trzy skojarzenia z twórczością Presidenta Bongo. Na Wasze komentarze czekamy do 14.03, do godziny 9:00.

O wygranej poinformujemy w odpowiedzi na zwycięski komentarz, podając więcej informacji.

Organizatorowi koncertu zostaną wysłane imię i nazwisko, którymi uczestnik posługuje się w serwisie Facebook w momencie wzięcia udziału w konkursie. Nie bierzemy odpowiedzialności za podawanie błędnych lub fałszywych danych przez uczestników.

Nie ma więcej wpisów