Psychodeliczny rock na Wyspach ma się całkiem dobrze. 15 marca w stołecznej Hydrozgadce będzie można sprawdzić, jak radzą sobie na scenie przedstawiciele gatunku, zespół Toy.

Grupa przyjedzie promować zeszłoroczny album Join The Dots, który zebrał pozytywne opinie krytyków, odnajdujących w nim wspomnienia brzmień przełomu lat 80. i 90., post-punku czy krautrocka. To drugi album londyńczyków, którzy debiutanckim Toy, zaskarbili sobie tytuł grupy, którą koniecznie trzeba obserwować. Koncertowe szlify zyskiwali supportując The Horrors i The Vaccines, więc należy się spodziewać dobrego, lekko mrocznego występu.

W roli supportu zobaczyć będzie można brytyjską grupę Younghusband, która w ubiegły roku wydała debiutancki album Dromes. Współpracował z nimi przy niej Nicolas Vernhes, mający doświadczenie z zespołami Deerhunter i Wild Nothing, więc mogą być oni pozytywną niespodzianką wieczoru.

Kiedy: 15.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)
Start: wejście: 18:00, początek: 19:00
Wstęp: 39 zł / 45 zł

Zapisz się na to wydarzenie na facebooku.

KONKURS

Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia. Wystarczy, że w komentarzu poniżej napiszecie trzy skojarzenia z twórczością TOY. Na Wasze komentarze czekamy do 15.03, do godziny 8:00.

O wygranej poinformujemy w odpowiedzi na zwycięski komentarz, podając więcej informacji.

Organizatorowi koncertu zostaną wysłane imię i nazwisko, którymi uczestnik posługuje się w serwisie Facebook w momencie wzięcia udziału w konkursie. Nie bierzemy odpowiedzialności za podawanie błędnych lub fałszywych danych przez uczestników.

Nie ma więcej wpisów