U brytyjskiej grupy Wolf Gang w końcu zaczyna się coś dziać. Choć, lepiej to ujmując, to słuchacze powoli dowiadują się co panowie robili przez ostatnie kilka miesięcy.

Pierwsze efekty pracy mamy usłyszeć w kwietniu na EP-ce Black River, która zawierać będzie trzy premierowe utwory i towarzyszący im remiks. Płyta długogrająca spodziewana jest w późniejszej części roku.

Jakie zmiany nastąpiły w zespole Wolf Gang od wydania debiutanckiego krążka Suego Faults w 2011 roku można przeczytać w liście, który grupa umieściła na swojej stronie. Opowiadają w nim między innymi o rozstaniu z wytwórnią Atlantic Records i berlińskich początkach powstawania materiału na nową płytę. Apetyt na świeże utwory zaostrza fakt, iż producentem albumu będzie uznany producent Flood, który otrzymał w tym roku Brit Award za pracę przy Holy Fire grupy Foals. Wiosnę zespół Wolf Gang spędzi w Stanach Zjednoczonych na samodzielnych koncertach oraz towarzysząc na trasie Bastille.

Póki co, zachęcam do obejrzenia zapowiedzi płyty i przypomnienia sobie starym przebojem, że w Brytyjczykach drzemie niemały potencjał.

Nie ma więcej wpisów