Kasia Nosowska, Krzysztof Grabowski (Dezerter), Jacek ‚Budyń’ Szymkiewicz, Jacek Chrzanowski (Hey, Dezerter), Sara Brylewska – co łączy te wszystkie postacie? To muzycy, którzy stworzyli debiutancki album Sary Brylewskiej.

Sara jest córką Roberta Brylewskiego – legendy polskiej sceny alternatywnej, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Założyciel Kryzysu, Brygady Kryzys, Izraela, Armii, Falarka. Matką Sary jest Vivian Quarcoo, wokalistki Izraela. Dorastanie z takimi autorytetami musiało w końcu doprowadzić do wstąpienia na muzyczną ścieżkę kariery.

1 kwietnia nakładem wydawnictwa Kayax ukaże się debiutancka płyta Sary zatytułowana Skąd przyszłaś. Producentem i kompozytorem jej debiutanckiej płyty jest Jacek Chrzanowski (Hey, Dezerter). Teksty napisała w większości Sara, ale kilka napisali specjalnie dla niej także Kasia Nosowska, Krzysztof Grabowski (Dezerter) i Jacek ‚Budyń’ Szymkiewicz.

Przed Wami pierwszy singiel zwiastujący album Skąd przyszłaś. Wojny gwiezdne to dojrzała kompozycja okraszona ciepłym głosem Sary, w której warstwa tekstowa idealnie współgra z całą kompozycją. Cieszy fakt, że to kolejna zdolna wokalistka śpiewającą w rodzimym języku, która robi to doskonale.

Nie ma więcej wpisów