O Avtomacie i jego nowym projekcie Pleśni mogliście przeczytać tutaj nieraz. Po oryginalnym klipie czas na debiut wydawniczy. 16 marca nakładem wytwórni Fonografika, na świat przyjdzie maxi-singiel formacji, na którym będziecie mogli usłyszeć kawałek Iszoł Brat w pięciu remixach.

Oparty na ukraińskiej pieśni ludowej track pod swoje skrzydła wzięli polscy wyjadacze sceny elektronicznej: Baasch, Stendek, Elektrische.TV, DreamChach oraz Pysh. Każdy z nich znalazł na tą produkcję swój własny, oryginalny sposób. I tak Baash jako debiutant w remixach pobawił się wokalem, Stendek nadał wymiar wręcz psychodeliczny, Pysh wrzucił odrobinę afrobeatu, Elektrische.TV z Iszoł Brat zrobił agresywny, techniczny track, zaś DreamChach zakończył podniosłym, wręcz orkiestrowym akcentem. Całość jest potwierdzeniem, że muzyka ludowa idealnie wpasowuje się w każdy, nawet ten mocno elektroniczny klimat.

A już 14 marca odbędzie się oficjalna premiera tegoż maxi-singla. Na wydarzenie będziecie mogli się wybrać do warszawskiej Klubokawiarni Towarzyska.

Nie ma więcej wpisów