Już jutro w warszawskim klubie Hybrydy wystąpi artystka wyjątkowa. W czym tkwi jej wyjątkowość? Wystaczy, że założycie na uszy słuchawki i włączycie jeden z utworów z płyty Away. I jak? Wy także daliście ponieść się tym przyjemnym dźwiękom?

Klara pisze teksty, komponuje i gra na gitarze i klawiszach. Nie dość, że zdolna z niej dziewczyna, to jeszcze potrafi oczarować swoją młodzieńczą urodą. Debiutancki album zatytułowany Away wyprodukowany przez Artura Gadowskiego z zespołu IRA wydało Polskie Radio w 2012 roku. Dziwi mnie, że do tej pory tak mało mówi i pisze się o tej dziewczynie.

„Przy tworzeniu muzyki staram się otwierać wyobraźnię i przenosić się do miejsc, które odwzorowują stan, w którym się znajduję. By napisać piosenkę potrzebuję ciszy, którą mogę wypełnić dźwiękami. Ona mnie motywuje i pobudza kreatywność.” – tłumaczy Klara.

„Ciepły i wyraźny głos wydaje się być idealnie dopasowany do muzyki i odwrotnie. W odmiennym repertuarze mógłby się nie sprawdzić i zatracić wszystko, co urzeka na Away.” – podsumowuje Marek Cichoń w recenzji dla musicis.pl.

Artystka wystąpi z zespołem w składzie: Natalia Wilk – śpiew, Tomasz Momot – instrumenty klawiszowe, Piotr Bogutyn – gitara, Hubert Kozera – bas, Grzegorz Kuligowski – perkusja, instrumenty perkusyjne.

Kiedy: 19.03 (środa)
Gdzie: Warszawa, Hybrydy (ul. Złota 7/9)
Start: 20:00
Wstęp: 25/30 PLN

Nie ma więcej wpisów