Orange Warsaw Festival zaprezentował dziś kolejnego artystę, który uzupełni przekrojowy line-up wydarzenia. 15 czerwca na Orange Stage wystąpi Miles Kane z całą mocą swego rockowego repertuaru.

Brytyjczyk zaczynał swoją karierę jako frontman The Little Flames, a później The Rascals. Ciekawym punktem jego dorobku jest zdecydowanie współpraca z Alexem Turnerem z Arctic Monkeys. Ich wydana jako The Last Shadow Puppets płyta The Age of Understandment była niewątpliwym wydarzeniem 2008 roku. Kilka miesięcy później Miles rozstał się z macierzystym zespołem, by zacząć solową karierę, której efektem była debiutancka płyta Colour of the Trap wydana pod szyldem Columbia Records.

Obecnie muzyk promuje swój zeszłoroczny album Don’t Forget Who You Are , który brzmieniem odwołuje się do ery glam-rocka. Miles Kane zdaje się być specjalistą od przekładania klimatów retro na dzisiejsze warunki. Czy na żywo wypada równie żywiołowo jak zespoły, którymi się inspiruje? W czerwcowy wieczór będzie okazja się o tym przekonać.

Nie ma więcej wpisów