Hugh Laurie to postać zdecydowanie wszechstronna. Jest znany głównie ze swojej roli w popularnym serialu Dr. House, ale na koncie ma o wiele więcej dokonań – i to równie ważnych. Artysta jest bardzo utalentowany muzycznie, a świadectwem tego są dwa albumy, które wydał – pierwszy Let Them Talk z 2011 roku i drugi Didn’t It Rain z 2013 roku. Hugh Laurie jest wielkim fanem bluesa, dlatego też na tych dwóch płytach dominuje właśnie ta stylistyka.

Muzyk zagrał swój pierwszy koncert W Polsce w zeszłym roku w Warszawie. Tego lata powraca do naszego kraju, aby wystąpić aż dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się 27 lipca w Poznaniu, a drugi zaplanowany jest na 29 lipca – artysta zagra w ramach Szczecin Music Fest w Zamku Książąt Pomorskich.

W zeszłym roku Hugh Laurie w przerwach między utworami ciągle zabawiał publiczność, więc jeżeli ktoś ma ochotę na potężną dawkę humoru przy świetnej muzyce, to powinien przemyśleć, czy aby nie wybrać się na jeden z dwóch wspomnianych występów artysty. Na pewno nie będzie czego żałować.

Nie ma więcej wpisów