Florence and the Machine to obecnie gwiazda dużego kalibru. Jej piosenki pojawiają się wszędzie, a jej styl przypadł do gustu wielu słuchaczom. Dla tych, którzy już się trochę znudzili głosem Florence, chóralnemu wtórowaniu, rozmachem aranżacji lub po prostu potrzebują odświeżenia swoich ulubionych utworów, powinni się zainteresować nadchodzącym wydawnictwem wytwórni Sumerian Records.

Florence and the Sphinx to album, który jest stworzony w hołdzie utworom artystki. Krążek będzie zawierał 12 ostrych, mocnych, ciężkich, krótko mówiąc rockowo-metalowych coverów hitów panny Welch. Płyta w sprzedaży ukaże się 13 maja.

Jak na razie w sieci pojawiły się dopiero trzy utwory z nadchodzącego albumu. Zespół Stick to Your Guns wykonał energiczne Dog Days Are Over, Come the Dawn wzmocnił klimatyczne What the Water Gave Me, a o nową wersję Only if for a Night zadbała grupa Periphery.

Nadchodzące wydawnictwo będzie dobrą okazją, aby spojrzeć nieco inaczej na twórczość Florence i przeczekać wyczekiwanie na jej nadchodzący koncert podczas Orange Warsaw Festival.

Nie ma więcej wpisów