Możliwe, że to artysta, którego zawsze chcieliście usłyszeć na żywo. Możliwe, że to producent, którego numery cenicie najbardziej.
Możliwe, że to DJ, którego setów słuchacie dzień w dzień. Możliwe też, że to artysta, którego nie znacie. Albo przeciwnie – którego już słyszeliście. Może to DJ, który grał już w Polsce. A może to live act?

Pewne jest tylko jedno – artysta, którego usłyszycie 28 marca został uznany przez czytelników prestiżowego portalu Resident Advisor jednym z 50 najlepszych DJ-ów 2013 roku. Naszego gościa nie wybraliśmy przypadkiem – świetna selekcja brzmień i znakomita technika sprawiają, że jego występy pamięta się długo.

Secret Guest to impreza szczególna. Co roku w innym miejscu – w tym wybraliśmy pewną surową piwnicę w okolicach Placu Konstytucji. Surowe podziemia w samym centrum miasta, niezwykle przyjazne muzyce elektronicznej. Tradycyjnie spodziewajcie się też nagłośnienia i oświetlenia najwyższej klasy.

Najważniejsi na tej imprezie jesteście jednak WY. Poprzednie edycje zebrały w jednym miejscu ludzi otwartych na muzykę, którzy stworzyli niezapomniany klimat (i pełny parkiet) do wczesnych godzin rannych. Nie może Was zabraknąć i tym razem.

Kiedy: 28.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Stan Surowy (ul. Koszykowa 55)
Start: 22:00
Wstęp: 20/25 PLN

Nie ma więcej wpisów