Hala widowiskowa Spodek od dawna nie była tłem tak wielkiego muzycznego wydarzenia. O ten koncert zabiegało wielu, jednak żadne polskie miasto nie wpasowuje się w stylistykę Nine Inch Nails tak dobrze jak Katowice. 10 czerwca Trent Reznor i spółka przyjadą do nas niesieni echem wrześniowego albumu Hestitation Marks.

Często mówi się, że za tym zespołem stoi jeden człowiek. Nie zgodzę się z tą opinią. Najtrafniejszym kontrargumentem są właśnie występy na żywo. Reznor wybiera swoich koncertowych towarzyszy z wielką dokładnością, stawiając na muzyków reprezentujących najwyższy poziom. Tym sposobem powstaje świetnie zgrana koncertowa machina.

Nine Inch Nails powrócili do grania festiwalowym latem, by jesienią skupić się na trasie po USA. W maju wracają do Europy. Jak Amerykanie potraktują koncert w Polsce? Skoncentrują się na promocji ostatniego wydawnictwa czy zafundują przekrój przez swą intrygującą twórczość? Jeśli chcecie się o tym przekonać, pospieszcie się z zakupem biletów – wejściówki na sektor pod sceną zostały już wyprzedane.

Kiedy: 10.06 (wtorek)
Gdzie: Katowice, Spodek (al. Wojciecha Korfantego 35)
Start: 21:00
Wstęp: 197-237 zł

Nie ma więcej wpisów