Rewelacyjnie zapowiadający się duet z Lancaster oraz nadzieja polskiej muzyki elektronicznej, już 4 kwietnia wystąpią w warszawskim klubie 1500m2. Będzie to pierwszy koncert brytyjskich artystów, którzy obecnie są w trakcie promowania swojego najnowszego materiału.

Bondax to projekt w skład którego wchodzą Adam Kaye oraz George Townsend. Młodzi artyści, często porównywani do Disclousure, swoją przygodę z muzyką zaczęli 3 lata temu. Punktem zwrotnym w ich karierze była wizyta w brytyjskiej stacji radiowej BBC Radio 1 – Introducing, po której muzyka duetu zaczęła stopniowo docierać do coraz większego grona odbiorców. Dziś członkowie Bondax, mimo młodego wieku mają stale powiększającą się rzeszę fanów na całym świecie oraz wiele hitów. Anglicy w tym roku wystąpią na Reading Festival 2014, Leeds Festival 2014, Lovebox 2014 u boku takich artystów jak Foster The People, Arctic Monkeys, Chase & Status czy M.I.A.

Jako support wystąpi KAMP! – polski zespół założony w 2007 roku. Ich debiutancka płyta szturmem podbiła serca miłośników brzmień synthpopu i electro. Z naszych rodaków z pewnością możemy być dumni. Coraz częściej można spotkać ich na znanych festiwalach nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. O ich talencie będziemy mogli się przekonać już niedługo w 1500m2.

Kiedy: 04.04 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (ul. Solec 18/20)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 25/30/35 PLN

Nie ma więcej wpisów