Wspaniała propozycja dla wszystkich poszukujących idealnego sposobu na świętowanie rozpoczynającego się weekendu. Już 4 kwietnia w poznańskim SQ klubie wystąpi brytyjska formacja Kosheen.

To co kryje się za nazwą zespołu to doskonałe połączenie trip hopu, drum’n’bassu a także rocka, zapoczątkowane w niecodziennych okolicznościach w Bristolu. Wywodzący się z punkowego środowiska Decoder swoją fascynację elektroniką zawdzięcza współtwórcy Portishead. Razem z Markee Substance poznali się pracując w bristolskich klubach. Wokalista Sian Evans działalność ekologiczną i mieszkanie w lesie zamieniła na mikrofon. To właśnie wtedy powstawały pierwsze piosenki, które znalazły się na debiutanckiej płycie. Resist rozeszło się w ponadmilionowym nakładzie. Płyta i promujący ją singiel Hide U zdobyły wiele nagród m.in. Brit Awards, Record of the Year na Dancestar USA Awards w Miami. Hungry znalazło się w czołówkach list przebojów w Australii, Belgii, Holandii i Grecji. Nawiązujące do indiańskich legend Kokopelli przyniosło im jeszcze większą popularność. Ostatni krążek Solitude doceniony został przez krytyków i obwieszczono go najbardziej ambitnym i najciekawszym w karierze Kosheen.

O tym czy słusznie będziecie mogli przekonać się już niebawem. Zespół wystąpi w trzyosobowym składzie. W Poznaniu pojawi się dj Decoder, MC i wokalistka Susie Ledge. Warto wbijać wcześniej, bowiem jako suport wystąpi poznański duet Handra. Przygotujcie się na konkretne taneczne granie!

Kiedy: 04.04 (piątek)
Gdzie: Poznań, SQ klub (ul. Półwiejska 42)
Start: 22:00
Wstęp: 35/40 PLN

Nie ma więcej wpisów