DJ Seb Skalski, absolwent Red Bull Music Academy z 2000 roku, obecny jest na polskiej i światowej scenie muzycznej od lat. Po zakończeniu projektu funkowo-acid-jazzowego Easy Band All Stars (m.in. z Izą Kowalewską) zaczął produkować muzykę house jako DJ Seb oraz dub, reggae jako Jamajski Spekulant.

Remiksy i produkcje Sebastiana od lat goszczą na listach Traxsource i Beatportu oraz na składankach, m.in. cenionego na całym świecie szwajcarskiego labelu Jamiego Lewisa – Purple Music. Realizując nagrania bliskie stylistyce garage i soulful-house, Seb nagrywał m.in. z Alec Sun Drae (Don’t Lie To Me EP) oraz światową house-divą Michelle Weeks (Dancin’ For My Life).

Seb wystartował w 2010 roku własny label SpekuLLa Records. Wytwórnia obchodzi właśnie swoje 4. urodziny i świętuje to wydaniem singla z numerem 50 w swoim katalogu.

Jubileuszowa EP-ka ukaże się 15.04, nosi tytuł Keep The Balance i zawiera 3 deep-house’owe sztosy w sam raz na undergroundowe house-parties. Musicis.pl życzy kolejnych udanych premier i nowych remiksów. A poniżej fragmenty releasu nr 44: zacznijcie od niego taneczny weekend.

Nie ma więcej wpisów