Już tylko tydzień został do oficjalnej premiery kolejnego studyjnego krążka grupy Pixies. Od nagrania ostatniego albumu pt. Trompe le Monde minęły już 23 lata, dlatego informacja o kolejnym długogrającym albumie była niemałym zaskoczeniem.

Indie Cindy trafi do sprzedaży 28 kwietnia. Całość zostanie wydana w limitowanej serii wraz z 40-stronicową książeczką oraz drugą płytą zawierającą nagrania zarejestrowane podczas koncertów grupy. Wydawnictwo będzie także dostępne na podwójnym winylu. Pierwsze kopie przedpremierowo było można nabyć 19 kwietnia podczas Record Store Day.

Ale jak się okazało to nie koniec niespodzianek. Z okazji Record Store Day muzycy przygotowali bonus dla swoich fanów w postaci nigdy niepublikowanego wcześniej kawałka Women of War, który znalazł się na limitowanym 7-calowym winylu wydanym właśnie z okazji RSD.

Przypominam, że muzycy już niedługo zagoszczą w naszym kraju. Żywa legenda dowodzona przez Franka Blacka wystąpi na Stadionie Narodowym 13 czerwca w ramach Orange Warsaw Festivalu.

Nie ma więcej wpisów