Dzień po poprzednim ogłoszeniu organizatorzy ujawnili nazwę kolejnych i ostatnich gwiazd FreeFormFestival. W warszawskim Soho Factory pojawi się elektroniczne trio HVOB, które reprezentuje label Still vor Talent Oliver Koletzkiego oraz dream popowe Me And My Drummer.

HVOB zyskali popularność głównie dzięki nowoczesnym metodom dystrybucji muzyki. Pierwszy, udostępniony za pośrednictwem serwisu Soundcloud materiał cieszył się ogromną popularnością wśród Internautów i spowodował spore poruszenie w muzycznej blogosferze. W zeszłym roku wydali swój pierwszy album przepełniony niezwykle emocjonalnymi i nastrojowymi utworami. HVOB cenieni są również za swoje występy na żywo. W Polsce wystąpili do tej pory na festiwalu Audioriver w Płocku.

Me And My Drummer przez wielu porównywani są do Florence and the Machine. Poznali się pracując jako statyści w teatrze w Tybindze, po czym zdecydowali się na współpracę i przeniesienie do Berlina, by tam móc skupić się na tworzeniu muzyki. Debiutancką płytę The Hawk, The Beak, The Prey wypuścili na rynek w maju 2012 roku.

Nie ma więcej wpisów