Zmasowany atak elektroniki z najwyższej półki już w maju! Klub Prozak 2.0 hucznie wieńczy swój sezon bookingowy i jednocześnie świętuje urodziny swojej rezydentki – Meg Cocaine. Trzeba wiedzieć, że wybór artystów, którzy wystąpią 17 maja w Krakowie, nie był przypadkowy – brzmienia przez nich prezentowane to klimaty bardzo bliskie sercu Meg.

Joe McBride, czyli Synkro to postać zdecydowanie pierwszoplanowa, jeśli chodzi o klasykę gatunków future garage i 2-step, ale jednocześnie doskonale wychodzi mu eksperymentowanie z głębokimi basami, oscylującymi wokół szybkości 140 i 170 BMP. Ze względu na sposób wykorzystywania wokali w kompozycjach, Synkro często porównywany jest do Buriala, ale wpisuje się on w nurt bardziej taneczny. Klasę artysty potwierdza wydanie kilkunastu EP-ek, sygnowanych przez tak kultowe labele jak Exit (Mosaic Music EP), Brownswood Recordings, Blackout Music czy Apollo.

Na scenie pojawi się również Justus Köhncke – wydający dla labelu Kompakt producent muzyki technicznej z Niemiec i twórca hitu From Disco to Disco. W swoich brzmieniach nowatorsko miesza minimal techno z elementami krautrocka, co przekłada się na naprawdę skuteczny efekt parkietowy.

Label Alien Rain reprezentował będzie enigmatyczny Milton Bradley. Urodzony w Berlinie i wychowany na klasyce gatunku techno, podczas swoich DJ-setów prezentuje zazwyczaj konstruktywny przekrój przez ostatnie 20 lat w muzyce elektronicznej, serwując klubowiczom zarówno mroczne eksperymentalne brzmienia techniczne, jak i industriale.

Jakby tego było mało, można spodziewać się także Hatti Vatti, Discoxa, Senthii, ale nie zabraknie też oczywiście setów autorstwa jubilatki. Jedno jest pewne – Prozak 2.0 to jedyne słuszne miejsce, gdzie po prostu trzeba się znaleźć się 17 maja.

Kiedy: 17.05 (sobota)
Gdzie: Kraków, Prozak 2.0 (Plac Dominikański 6)
Start: 22:00
Wstęp: 20 zł

Nie ma więcej wpisów