Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć biletu na Boiler Room. W najbliższy weekend będzie można je zdobyć w Krakowie i Warszawie.

Marka H&M, partner dwóch pierwszych wydarzeń z cyklu Boiler Room w Polsce, przygotowała dla fanów niespodziankę. Z pomocą aplikacji mobilnej Snapchat, w grze miejskiej na terenie Krakowa (24.05) i Warszawy (25.05) będzie można zdobyć ostatnie gwarantowane podwójne bilety.

Jak wziąć udział w grze? Wystarczy dodać konto HMxBR do obserwowanych na Snapchacie. W sobotę i niedzielę, od godz. 11:00 pojawią się tam wskazówki, które pomogą odnaleźć 20 ostatnich biletów na Boiler Room. Bilety zostały ukryte w wybranych sklepach H&M w Krakowie i Warszawie.

Więcej o akcji można dowiedzieć się na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na stronie BoilerRoom.tv.

Boiler Room to obecnie najsłynniejszy didżejski live show na świecie. Inicjatywa zapoczątkowana przez kilku znajomych w marcu 2010 roku w Londynie, po zaledwie 4 latach działania rozrosła się tak bardzo, że konieczne było założenie 3 osobnych biur (Londyn, Berlin, Nowy Jork) i powołanie wielu stałych edycji (Paryż, Barcelona, Los Angeles). Pierwsze wydarzenia z cyklu Boiler Room w Polsce odbędą się 27.05 w Warszawie i 28.05 w Krakowie, w partnerstwie z marką H&M. W wydarzeniu wezmą udział polscy didżeje, a transmisję z wydarzeń zobaczy na żywo cały świat.

Nie ma więcej wpisów