W ciągu ostatnich kilku lat Jakub Ambroziak zdołał się dorobić paru ciekawych prac, zaliczając do nich między innymi EP-kę Atom z 2011 roku.  W tym roku Nox dostarczy o wiele więcej muzyki, i zapewne ekscytacji, bo jego pełnowymiarowe wydawnictwo będzie miało swoją premierę już za dwa tygodnie.

Mikrokosmos to 24-częściowa podróż Noxa z masą muzycznych towarzyszy, takich jak Teielte, Lil Ironies czy załogą Jazzpospolitej. Nazwisk jest jednak więcej, co można zauważyć nie tylko po spojrzeniu na długą tracklistę. Gości słychać już przy zetknięciu się z singlami, które dopełniają oczekiwania na krążek. Pierwszym z utworów jest Elephants, za który odpowiedzialni są także półfinalistka siódmej edycji programu Must Be The Music – Klaudia Wieczorek, Giacomo oraz Sobura. Drugi to Dragon Tattoo z udziałem Kinty – jego odsłuch pojawi się w najbliższym tygodniu.

Album, który dostępny będzie na także w wersji cyfrowej (Amazon, iTunes oraz Spotify) ukaże się 6 czerwca, a całość dostępna jest także w pre-orderze. Płycie z radością patronujemy.

Nie ma więcej wpisów