Oj, będzie się działo w 2015 – już 24 lutego w Polsce wystąpi sama Katy Perry! Artystka pojawi się w naszym kraju w ramach trasy koncertowej The Prismatic World Tour, a jej koncert odbędzie się w otwartej całkiem niedawno (30 maja) Kraków Arenie. Bilety i pakiety trafią do przedsprzedaży już jutro – 3 czerwca o godzinie 8:00, a w autoryzowanych punktach będzie można je kupić zaś 5 czerwca.

Katy Perry to jedna z najbardziej rozpoznawanych, a już na pewno najbardziej charakterystycznych wokalistek muzyki pop na świecie. Ostatni album artystki – Prism, który miał swoją premierę w październiku zeszłego roku, szturmem wdarł się na pierwsze miejsce iTunes, osiągając najlepszy tydzień sprzedaży w karierze Katy Perry. W ciągu sześciu miesięcy od daty wydania sprzedał się w sześciu milionach egzemplarzy na całym świecie, a pierwszy singiel z krążka – Roar święcił triumfy na listach przebojów w 96 krajach.

Ponadto wokalistka została nominowana dwukrotnie do nagrody Grammy, została Ambasadorem Globalnym UNICEF, a niedawno otrzymała statuetkę Best Female Artist na 2013 MTV European Music Awards. Katy gratulujemy sukcesów i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie cenów biletów na jej występ w Polsce.

Nie ma więcej wpisów