Nowy kawałek Kamp!, o którym dopiero co wspominaliśmy, jest już dostępny do odsłuchu, A New Leaf to kontynuacja brzmienia do jakiego zespół przyzwyczaił nas na swoim debiucie, jednak jest tu więcej kojących, ciepłych tonów i dodające smaku akordy gitarowe. Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Sonię Szóstak, która również stworzyła okładkę do singla. Niestety zamysł artystki został zepsuty przez osobę, która wycofała swoją zgodę na wykorzystywanie jej wizerunku, w związku z czym dostajemy wersję ocenzurowaną.

A New Leaf jest zapowiedzią EP-ki, która powstała w Red Bull Studio w Madrycie. Zespół póki co nie podał dokładnej daty premiery, za to zdradził, że singiel jest pewnego rodzaju łącznikiem pomiędzy starym a nowym materiałem, w związku z czym zawartość krążka będzie sporym zaskoczeniem.

Wydany w 2012 roku długo oczekiwany debiut Kamp! nie spełnił oczekiwań jakie wiele osób miała w stosunku do tego tria, miejmy więc nadzieję, że nowa EP-ka faktycznie będzie przyjemną odmianą.

Nie ma więcej wpisów