Już za dwa tygodnie najkrótsza noc w roku. Z tej okazji w miastach Polski odbywa się szereg imprez. Gdynia postanowiła skusić fanów dobrej zabawy Cudawiankami. Pośród rozlicznych akacji 21 czerwca na Plaży Śródmieście funkcjonować będzie scena muzyczna, którą poprowadzi dziennikarka radiowej Trójki Agnieszka Szydłowska.

O godzinie 19 będzie można obejrzeć zwycięzce przeprowadzonego przez organizatorów Cudawianków konkursu dla młodych zespołów muzycznych. Pozostali wyróżnieni wystąpią w gdyńskim Infoboxie, w ramach drugiej, dziennej sceny. Następnie scenę opanują mistrzowie tanecznych rytmów, czyli duet Rebeka, a po niej O.S.T.R. w nietypowym towarzystwie. DJ Haem, Noise Trio i sekcja dęta z którą wystąpi raper z pewnością dostarczą niecodziennych wrażeń. Główną gwiazdą Cudawianków będą występujący o 23 Gentelman & The Evolution, którzy rozbujają wszystkich w rytmach reggae.

Oprócz atrakcji muzycznych na wszystkich czeka Cudapiknik na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, gdzie można wdrożyć się w klimaty slow life, a Tomek Hoax & friends umilą czas DJ setem. Aktywnym organizatorzy polecają Strefę Rekreacji na Plaży Miejskiej. Oczywiście nie można zapomnieć o warsztatach z wyplatania wianków. Jednym słowem – będzie się działo!

Nie ma więcej wpisów