Wygląda na to, że można oficjalnie już niecierpliwić się i nerwowo oczekiwać na nowy album Kimbry. Krążek zatytułowany The Golden Echo zostanie wydany 19 sierpnia nakładem wytwórni Warner Bros, a za jego produkcję odpowiadać będzie Rich Costey, którego można kojarzyć także ze współpracy z Interpolem, The Shins i Fioną Apple.

Nowozelandka, kojarzona niegdyś jedynie z featuringu na pamiętnym Somebody That I Used to Know autorstwa Gotye, od swojego debiutanckiego albumu zaczyna wyrabiać sobie własną, unikalną markę. Na The Golden Echo napisanym w jej studio w Los Angeles, słuchacze będą mieli okazję zobaczyć artystkę mierzącą się z naprawdę różnorodnymi gatunkami i stylistykami, począwszy od disco, poprzez funk, a skończywszy na hip hopie.

Na krążku wspomagać Kimbrę będą między innymi: John Legend, Bilal, Flying Lotus, Omar Rodriguez-Lopez, Thundercat i Mark Foster z Foster the People. Część utworów została napisana wspólnie z Danielem Johnsem z Silverchair.

Zapowiedzią albumu był energetyczny 90s Music, ale artystka opublikowała dodatkowo jeszcze dwa utwory: Nobody But You oraz Love in High Places. Oba do odsłuchu poniżej.

Tracklista The Golden Echo:
1. Teen Heat
2. 90s Music
3. Carolina
4. Goldmine
5. Miracle
6. Rescue Him
7. Madhouse
8. Everlovin’ Ya
9. As You Are
10. Love in High Places
11. Nobody But You
12. Waltz Me to Grave

Nie ma więcej wpisów