Kiedy line-up katowickiego festiwalu wypełniony jest już nazwami z górnej półki, przyszedł czas, aby dopiąć go na ostatni guzik i zaprosić do tego zacnego grona debiutantów.

Wzorem lat ubiegłych OFF Festival znów otwiera się na młode kapele, a także solowych muzyków i ogłasza konkurs, którego trzech laureatów wystąpi na głównej scenie mBank. Aby wziąć udział w konkursie trzeba zarejestrować się w serwisie muzzo.pl i udostępnić w nim swoje nagrania. Następnie dodać komentarz na profilu OFF Festivalu o treści: „Zgłaszam się do udziału w konkursie Zagraj na OFF Festival 2014 i oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję go”.

Ważne, aby na adres konkurs@off-festival.pl wysłać wiadomość zawierającą dane kontaktowe. W temacie
OFF + nick użytkownika muzzo.pl – artysty (zespołu) albo osoby kontaktowej, a w treści maila wpisać kontaktowy adres e-mail oraz numer telefonu.

Swoje zgłoszenia kierować można do 7 lipca, do północy. Wyniki ogłoszone zostaną 17 lipca, a decyzję o tym, kto trafi do finałowej 10-tki, a którą będzie można głosować podejmie Artur Rojek, Kuba Wandachowicz i dziennikarze Jan Błaszczak i Mateusz Nowak.

Szczegóły tutaj.

Nie ma więcej wpisów