Piąta edycja programu The Voice Of Poland odbędzie się już bez jurorskiego udziału Marii Sadowskiej. Pogłoski o zmianach w składzie sędziowskim pojawiały się od dawna, natomiast fakt odejścia Marii jest pewnym zaskoczeniem. Ale czy aż tak dużym? Artystka wydała niedawno kolejną płytę i koncertuje z nią po całej Polsce. Natłok obowiązków związanych z realizacją programu w jego piątej edycji koliduje z artystycznymi planami Sadowskiej – związanymi m.in. z drugą częścią trasy koncertowej i projektami filmowymi.

W swoim świadczeniu piosenkarka informuje m.in.:

Wszyscy, którzy mnie dobrze znają wiedzą jednak, że nie potrafię zatrzymać się w jednym miejscu na dłużej. Chęć nowych doświadczeń i wyzwań wciąż pcha mnie do przodu. W taki sposób powstała płyta „Jazz na ulicach”. (…) Sukces tej trasy już teraz pozwala nam zapowiedzieć, że jesienią spotkamy się podczas jej drugiej jeszcze większej odsłony! Druga połowa roku to także mój udział w zakontraktowanych już wcześniej kilku innych ciekawych projektach koncertowych, o których będziemy Was wkrótce informować. To wreszcie także czas na kolejny etap prac nad filmami, nad którymi pracuję od ponad roku. Do tej pory godziłam prace nad scenariuszami ze zobowiązaniami wynikającymi z promocji płyty, koncertów, czy pracy na planie „The Voice of Poland”. Niestety wiem już, że w kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji.

O pasjach i nieustannym angażowaniu się w sztukę przeczytacie w wywiadzie z Marią Sadowską, a lada dzień odbędzie się premiera singla tytułowego z płyty Jazz Na Ulicach z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak.

Nie ma więcej wpisów