To już ostatnia wiadomość dotycząca line-upu muzycznego tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Do grona takich artystów jak Kelis, Chet Faker, Dixon, Kelela, Nils Frahm czy Jaga Jazzist dołączają…

Theo Parrish – mieszanka jazzowego, improwizowanego szaleństwa i fantastycznych mechanicznych rytmów. Łączy jazz z housem i minimalowym techno.

Pariah – dubstepowe basy i dawka szalonych tanecznych rytmów. Będzie się działo w Katowicach!

Goldffinch – duet łączący w swoim brzmieniu house i techno. Posługując się minimalistyczną paletą środków sięgają po klasyczne rave i techno. Idealne zestawienie na industrialną przestrzeń katowickiego festiwalu.

Dodatkowo na scenie Red Bull Music Academy pojawi się Filip Kaniecki aka MNSL, młoda rumuńska wokalistka Adda Kaleh, a także odsłonę nowego projektu Pili Pali założonego przez Envee i Maceo Wyro, którego po śmierci zastąpił Teielte. Wszystkie, planowane od bardzo dawna występy Pili Palili to hołd złożony jednemu z najlepszych polskich selektorów i DJ-ów, który przez kilka ostatnich lat był jednym z głównych propagatorów i entuzjastów nowych brzmień, wpływając na wielu słuchaczy i muzyków.

Przypominam, że festiwal odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia, a wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Nie ma więcej wpisów