Hugh Laurie to postać zdecydowanie wszechstronna. Jest znany głównie ze swojej roli w popularnym serialu Dr. House, ale na koncie ma o wiele więcej dokonań. Kto przyjrzał się choć troszkę jego osobie wie, że Laurie ma na swoim koncie całkiem niezłą książkę, ale okazuje się, że artysta ten jest również bardzo utalentowany muzycznie.

Hugh Laurie jako muzyk wydał do tej pory dwa albumy – pierwszy Let Them Talk w 2011 roku i drugi Didn’t It Rain dwa lata później. Na obu dominuje bluesowa stylistyka, w której głos Laurie’go komponuje się wprost idealnie. .

Muzyk występował już w naszym kraju – zagrał swój pierwszy koncert w Polsce w zeszłym roku w Warszawie. Tego lata powraca, aby wystąpić aż trzy razy. Początkowo miały to być jedynie dwa koncerty, jednak okazało się, że chętnych na poznański występ jest tylu, że bilety zostały na niego wyprzedane w mgnieniu oka. Z tego powodu Hugh wystąpi w Poznaniu dwukrotnie – pierwszy koncert odbędzie się 27 lipca w Auli UAM, drugi dzień później w tym samym miejscu. Ostatni występ zaplanowany jest na 29 lipca – artysta zagra w ramach Szczecin Music Fest w Zamku Książąt Pomorskich.

Koncerty Hugh Laurie to podobno nie tylko porządna dawka nastrojowej muzyki, ale także niezła zabawa, gdyż muzyk pomiędzy utworami zabawia publikę solidną dawką angielskiego humoru. Fani muzyki,ale także fani samego artysty nie mogą tego wydarzenia przegapić.

Kiedy: 27.07 (niedziela)
Gdzie: Poznań, Aula UAM (ul. Wieniawskiego 1)
Start: 20:00 (wejście od 19:00)
Bilety: koncert wyprzedany

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 28.07 (poniedziałek)
Gdzie: Poznań, Aula UAM (ul. Wieniawskiego 1)
Start: 20:00 (wejście od 19:00)
Bilety: 190 zł / 250 zł / 300 zł / 350 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 29.07 (wtorek)
Gdzie: Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich (ul. Korsarzy 34)
Start: 20:00
Bilety: 185 zł (sektor I) / 145 zł (sektor II)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów