Bez wątpienia jedną z ważniejszych postaci przewijających się przez muzyczną scenę w ostatnich latach była Amy Winehouse. Dziewczyna niesamowicie utalentowana z ogromną wrażliwością i ciemną, charakterystyczna barwą głosu. Była to postać równie wspaniała, jak i dramatyczna. Pomiędzy tworzeniem kolejnych utworów i koncertami uciekała do narkotyków i alkoholu. Nieszczęśliwa miłość i złe towarzystwo sprawiły, że Amy zmarła w wieku 27 lat, dołączając do niechlubnego klubu 27.

23 lipca miała miejsce trzecia rocznica śmierci wokalistki. Z tej okazji oficyna Bluewater Productions przygotowała specjalny materiał upamiętniający dziewczynę z ogromnym kokiem na głowie. Nie będzie to tak oklepana forma, jak film, książka, czy składanka największych hitów. Zamiast tego w sprzedaży pojawi się komiks.

Obrazkowa opowieść dotyczy prywatnego życia artystki i jej muzycznych dokonań. Autorami komiksu są Michael L. Frizell i Jayfri Hashim. 24-stronicowe wydawnictwo zatytułowane Tribute: Amy Winehouse można kupić za pośrednictwem iTunes.

Nie ma więcej wpisów