Po okresie małej stagnacji, przerywanej od czasu do czasu ogłoszeniami kolejnych koncertów, na stronie TV on the Radio pojawiło się dziś coś nowego i o wiele bardziej interesującego. Brooklińska formacja umieściła teaser i zapowiedź piątego albumu studyjnego. Seeds wydane zostanie pod szyldem Harvest Records i ukaże się już nadchodzącej jesieni.

Nowe nagrania można było usłyszeć podczas występów na żywo, dlatego takie ogłoszenie musiało prędzej czy później nastąpić. Wokalista Tunde Adebimpe nie kryje swojego zadowolenia z faktu, iż znów udało im się spotkać w studio. Przez ostatnie lata członkowie zespołu pracowali nad wieloma projektami, które częściowo zamroziły ich działalność jako zespół. Członkowie z ogromnym optymizmem podchodzą do nowego materiału. „Płyta jest w 1000%, bez wątpienia, najlepszą rzeczą jaką kiedykolwiek stworzyliśmy” – zachwyca się Tunde.

Mam nadzieję, że nie są to czcze przechwałki i jeszcze większe powody do zachwytu będziemy mieli my, po wysłuchaniu krążka. Teaser albumu możecie obejrzeć i posłuchać poniżej:

Nie ma więcej wpisów