W 2011 roku wydali pierwszy międzynarodowy singiel zatytułowany „Cairo” pod szyldem portugalskiej wytwórni Discotexas, a rok później zadebiutowali krążkiem „Kamp!”. Od tamtego momentu chłopcy z KAMP! szturmem podbijają nie tylko polski, ale i zagraniczny rynek. Idzie im to całkiem sprawnie. Kolejny singiel z całą pewnością pomoże im zdobyć kolejne parkiety klubów – tym razem jest szansa na amerykańskie kluby.

Po wydanym w tym roku singlu „A New Leaf” przyszedł czas na kolejny ruch – tym razem zwiastujący wydanie EP-ki zatytułowanej „Baltimore”. Krążek w postaci cyfrowej jak i na winylu ukaże się 26 sierpnia za pośrednictwem nowojorskiego labelu Cascine. W katalogu tego wydawnictwa znajdują się tacy artyści jak: Chad Valley, Keep Shelly in Athens czy Yumi Zouma.

„Early Days” to singiel, który zwiastuje nadejście nowej EP-ki i z całą pewnością towarzyszyć mi będzie przez najbliższe dni. Wkręca się od pierwszego odsłuchu. Chłopcy po raz kolejni udowodnili, że nie są zespołem jednego sezonu!

Całej EP-ki możecie już posłuchać na serwisie Spotify!

Nie ma więcej wpisów