Selector Festival powraca w nowym terminie i jak się okazuje z nową formułą. Organizator podaje pierwsze gwiazdy tegorocznej edycji i pisze o „serii koncertów klubowych”. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku impreza odbywała się we wrześniu na Torze Służewiec. O przeniesieniu koncertów do warszawskich klubów zdecydowała zapewne tegoroczna, listopadowa data.

Pierwszymi wykonawcami, którzy zostali dziś ogłoszeni są SBTRKT i Warpaint. O koncercie Aarona Jeroma pisaliśmy już dokładnie tydzień temu. Muzyk ogłosił się sam na swojej stronie internetowej. Należy jednak przypomnieć, że koncert odbędzie się 12 listopada w klubie Basen. 18 listopada w tym samym miejscu wystąpią dziewczyny z Los Angeles.

Organizatorzy przygotowali specjalny program rabatowy: „kup bilet na jeden koncert, a wstęp na każdy kolejny będzie tańszy”. Schemat funkcjonowania sprzedaży biletów prezentuje się następująco:

Cena bazowa biletu na pojedynczy koncert – 98 PLN
– bilet na drugi koncert – o 15 PLN taniej
– bilet na trzeci koncert – o 25 PLN taniej
– bilet na czwarty koncert – o 35 PLN taniej

Wprowadzone zmiany już wzbudziły wśród festiwalowiczów niemałe kontrowersje. Największą niedogodnością zdaje się być konieczność kupowania kilku biletów na koncerty w ramach jednej imprezy. Rozbicie festiwalu na kilka dat to także spore utrudnienie dla osób spoza stolicy.

Nie ma więcej wpisów