Kalifornijski duet Foxygen wydał w zeszłym roku swoją drugą płytę We Are the 21st Century Ambassadors of Peace & Magic. Krążek odniósł duży sukces, został bardzo dobrze przyjęty, niejednokrotnie nazywano go jednym z najlepszych w mijającym roku. Nie wszystko potem układało się jednak po ich myśli. Z powodu złamanej nogi Sama France’a zespół zmuszony był odwołać swój występ na FYF Fest. Potem odwołana została letnia trasa po Europie. Tym razem wydaje się, że wszystko potoczy się według planów, bowiem po nieco ponad półtora roku wydadzą nowy album.

Nowa płyta nazywać się będzie …And Star Power i nakładem wytwórni Jagjaguwar ukaże się już 13 października. Foxygen zapowiadają, że będzie to materiał pełen różnorodnych i dziwnych dźwięków. Dźwięków, które składać się będą na 24 utwory trwające łącznie 82 minuty. Możemy się także spodziewać gościnnego udziału innych wykonawców.

Zapowiedź uzupełnia również premiera nowej piosenki. How Can You Really to przyjemny i wrażliwy folkowo-popowy kawałek. Towarzyszy mu wyreżyserowany przez Granta Singer klip, w którym w biurowej scenerii wokalista Sam France daje się ponieść radosnemu tańcowi.

Tracklista …And Star Power:
01. Star Power Airlines
02. How Can You Really
03. Coulda Been My Love
04. Cosmic Vibrations
05. You & I
06. Star Power I: Overture
07. Star Power II: Star Power Nite
08. Star Power III: What Are We Good For
09. Star Power IV: Ooh Ooh
10. I Don’t Have Anything/The Gate
11. Mattress Warehouse
12. 666
13. Flowers
14. Wally’s Farm
15. Cannibal Holocaust
16. Hot Summer
17. Cold Winter/Freedom
18. Can’t Contextualize My Mind
19. Brooklyn Police Station
20. The Game
21. Freedom II
22. Talk
23. Everyone Needs Love
24. Hang

Nie ma więcej wpisów